Trabzonda 4 yönetici daha istifa etti

Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nun istifasının ardından takımdan 4 yönetici daha görevinden ayrıldı.

Trabzonspor‘da asbaşkanlık ve yönetim kurulu üyeliğinden dün istifa eden Hayrettin Hacısalihoğlu‘nun ardından, yönetimde 4 istifa daha geldi.

Kulüpte aktif olarak görev alan yedek yönetim kurulu üyelerinden Sırrı Furkan Eren, Derviş Köz, Halil İbrahim Akçay ve Serdar Boğoçlu, istifa ettiklerini bildirdi. Bir hafta içerisinde istifa dilekçelerini yönetime sunacaklarını belirten yöneticileri temsilen konuşan Sırrı Furkan Eren, yaptığı açıklamada, “Asbaşkan döneminde aktif olarak görev almıştık. Onun istifa etmesiyle birlikte yaptığımız görevlerin de bir anlamının kalmayacağını düşündüğümüz için böyle bir karar kıldık. Trabzospor hepimizin ve bu kulüp için hizmet ettiğimiz süreçte büyük bir mutluluk duyduk” dedi.

Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nun istifasından boşalan asil yönetim kurulu üyeliği koltuğuna yedek yönetici Ömürden Yavuz yükseldi.

ÖZKAN SÜMER DE İSTİFA EDEBİLİR

Diğer yandan 1461 Trabzonspor’un teknik direktörlüğünü yapan Ahmet Özen‘in kendinden habersiz olarak görevine son verilmesine sinirlenen Futbol Komitesi Başkanı Özkan Sümer‘in de istifasının cebinde olduğu belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir