Real Madrid’de Hedef Maicon ve De Rossi

Maicon

Mourinho ile anlaştıktan sonra transfere başlayan Real Madrid’e bir kötü bir de iyi haber geldi.

Jose Mourinho‘yu teknik direktörlük koltuğuna getirdikten sonra transfer hazırlıkları başlayan Real Madrid, Inter‘in sağ beki Doiglas Maicon ve Roma‘nın orta saha dinamosu Daniele De Rossi ile ilgilenmeye başlamıştı. Maicon’dan gelen açıklamalar Madrid tarafında yüzleri güldürürken De Rossi’nin transfere sıcak bakmaması moralleri bozuyor.

Bu iki futbolcunun transferindeki gelişmelere ilgili bir açıklama yapan Real Madrid transfer komitesi başkanı Ernesto Bronzetti, Maicon’un transferinde neredeyse sona yaklaştıklarını fakat Daniele De Rossi’nin transferinin gerçekleşme olasılığının çok az olduğunu belirtti.

Maicon’u çok istediklerini belirten Bronzetti, “Maicon’u çok istiyoruz o da Madrid’e gelme konusunda istekli. Mevkisinde dünyanın en iyilerinden birisi Maicon” dedi.

Açıklamada ayrıca Maicon’un Real Madrid’e transfer haberiyle ilgili olarak da “Hem benim hem de kariyerim açısından Real Madrid gibi bir takıma gitmek çok güzel bir değişiklik olacak” sözlerine de yer verildi.

De Rossi ile de ilgilenen Madrid’e kötü haber ise Roma Başkanı Rosella Sensi’den geldi. Sensi, De Rossi’nin satılık olmadığını açıkladı.Daniele De Rossi de İtalya’dan Top koşturduğu roma ekibinden ayrılmak istemediğini daha önce açıklamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir