Julio Cesar Milan’la Sözleşme Yeniledi.

julio_cesar
Adı sık sık Manchester United’la anılan Brezilya’lı Milli kaleci Julio Cesar, kulübü Inter Milan’la yeni sözleşme imzalayarak hakkında çıkan transfer spekülasyonlarına son noktayı koydu.

İngiltere ve İtalya basınında son günlerde çıkan haberlerde, Edwin van der Sar’ın 40 yaşına merdiven dayaması ve yedek kaleciler Ben Foster ile Tomasz Kuszczak’ın güven vermemesi nedeniyle, Manchester United’ın Julio Cesar’ı gündeminde aldığı belirtilmişti.

Milano temsilcisiyle olan mevcut kontratını 2012’den 2014’e kadar uzatan imzayı atan 30 yaşındaki file bekçisi, kulübün resmi internet sayfasına yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bu kontratı elde edilecek yeni zaferlerle birlikte kutlamak istiyorum. Çok mutluyum. Başkan Moratti’ye ve tüm kulübe teşekkür ederim. Inter’de çok başarı kazandım ancak gücümüz her zaman yeni hedefler bulmamız sayesinde geliyor.”

Kariyerine Flamengo kulübünde başlayan tecrübeli file bekçisi, 2005 yazında Inter Milan renklerine bağlanırken, Francesco Toldo’dan formayı kaparak Milano temsilcisinin vazgeçilmez ismi olmakta fazla gecikmemişti.

İtalyan ekipte toplam 183 resmi maçta görev alan Julio Cesar, Brezilya Milli takım formasını ise 40 defa terletmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir