İstanbul amatör küme haftalık maç programı

Türkiye Futbol Federasyonu

İstanbul İl Başkanlığı

Kyf 200

Sayı : Fut.İl.Bşk. / 1011-13 İstanbul, 07.12.2011

Konu : Haftanın Futbol Müsabakaları Programı Hk.

Sayın; Spor Kulübü Başkanlığı, Futbol Hakemi, Saha Komiseri Ve Sağlık Görevlisi

İlimizde 07, 08, 10, 11, 12, 14, 15 Aralık 2011 Tarihlerinde Oynanacak Olan Spor Toto Süper Lig,

Bank Asya 1.Lig, Spor Toto 2.Lig, Spor Toto 3.Lig, Ziraat Türkiye Kupası, A2, Coca-Cola (U14, U15, U16,

U17, U18) Ligleri, Bal, Sal, 1.Al, U17, U15, S.S.Ligi Müsabaka Programları Aşağıya Çıkarılmıştır.

Bilgilerinizi Rica Ederim. Yemen Ekşioğlu

Tff İst. İl Başkanı

*************************************************************************************************************

Profesyonel Müsabakalar

07 Aralık 2011 Çarşamba

Tepecik Stadı

13:00 Tepecikspor A.Ş. – G.O.Paşa Ztk Abdülkerim Yılmaz – Recep Şen

08 Aralık 2011 Perşembe

Atatürk Olimpiyat Stadı

18:00 B.Şehir Bld. – Mersin İ.Y. Spor Toto Süper Lig A. Karakuş – Ercan Gümüş

10 Aralık 2011 Cumartesi

Mimar Yahya Baş Stadı

13:30 İstanbul Güngören – Sakaryaspor Bank Asya 1. Lig Raci Doğru – Ömer Çaylı

Cebeci Spor Kompleksi

14:00 Sultangazi – Beyköy Bld. B.Al. İlyas Karaca

11 Aralık 2011 Pazar

Beşiktaş İnönü Stadı

16:00 Beşiktaş A.Ş. – B.Şehir Bld. Spor Toto Süper Lig Zafer Gürgensuyu – Sırrı Kalın

Büyükçekmece Stadı

14:00 Büyükçekmece – Edirnespor Gençlik B.Al. Cemalettin Yurtsevener

Avcılar Turgut Özal Stadı

14:00 Avcılar Bld. – Beykoz 1908 B.Al. Tolga Toker

Bahçelievler İl Özel İdare Stadı

13:30 İst.Spor A.Ş. – Belediye Bingöl Spor Toto 3. Lig E. Taşkıran – Muhsin Altuntaş

Vefa Stadı

14:00 F.Karagümrük – S.Beyli Bld. B.Al. Ahmet Öcal

Bayrampaşa Belediye Stadı

14:00 Tunaspor – Zeytinburnu B.Al. Burhan Kahveci

Yıldıztabya Stadı

14:00 Beşyüzevler – Yeniköy B.Al. Bilgin Özen

Ayazağa Atatürk Stadı

14:00 İstanbulspor – Feriköy B.Al. Nedret Terkeş

Yusuf Ziya Öniş Stadı

13:30 Sarıyer – Çankırıspor Spor Toto 2. Lig Mehmet Çelikbaş – Recai Türdü

Kartal Stadı

13:30 Belediye Vanspor – Kastamonuspor Spor Toto 3. Lig A. Kalyoncu – Mehmet Aktaş

12 Aralık 2011 Pazartesi

Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı

13:30 B.Şehir Bld. – Bucaspor A2 Ligi Mustafa Ateş

Nevzat Demir Tesisleri Sahası

13:30 Beşiktaş A.Ş. – Akhisar Bld. A2 Ligi Yahya Gülmüş

Amatör Müsabakalar

10 Aralık 2011 Cumartesi

Eyüp Karadolap Sahası

14:30 Karadolapspor – Esenler K.Yıldız U-17 5.Grup 14-1 Naim Yaman

Fatih Mimarsinan Stadı

10:45 Altınay – İst.Bafra U-15 4.Grup 14-2 Sadık Kal

Riva Stadı

11:00 Tuzla – Şile Yıldız U-15 25.Grup 14-3 Adem Ak

14:30 Tokatköy – Bulvarspor 1.Al. 14.Grup 14-4 Adem Aktarih : 10 Aralık 2011 Cumartesi Sayfa 2

Silivri Stadı

10:45 Alibey – S.Kadıköy U-17 1.Grup 14-5 Remzi Akyıl

12:30 S.Mimarsinan – Başakşehir U-17 1.Grup 14-6 Mesut Kök

14:30 Fenerköy – Y.Esenyurt S.Al. 2.Grup 14-7 Aydın Doğar

Silivri Ortaköy Sahası

14:00 S.Ortaköy – B.Trakya S.Al. 4.Grup 14-8 İsmail Bozo

Çatalca Stadı

12:30 İhsaniye – Çanakça 1.Al. 2.Grup 14-9 Recep Şen

14:30 Muratbey – Esenkent Gençlik 1.Al. 2.Grup 14-10 Recep Şen

Gürpınar

12:30 İst.B.Düzü – Büyükçekmece U-15 2.Grup 14-11 Adnan Karataş

14:30 Gürpınar – Tem Terkos U-17 1.Grup 14-12 Adnan Karataş

Büyükçekmece Stadı

12:30 Güzelce – Kestanelik 1.Al. 2.Grup 14-13 Cemalettin Yurtsevener

14:30 Karaağaç – Kavaklı 1.Al. 2.Grup 14-14 Cemalettin Yurtsevener

Hadımköy Sahası

12:30 Hadımköy – Çatalca U-17 1.Grup 14-15 Abdülkerim Yılmaz

14:30 Ömerli Köyü – Esenyurt U-17 1.Grup 14-16 Abdülkerim Yılmaz

Esenyurt Belediye Stadı

12:30 Oky.Koleji – İst.Gümüşhane U-17 9.Grup 14-17 Ferit Bereket

14:30 İncirtepe – Akalan 1.Al. 2.Grup 14-18 Ferit Bereket

Florya Metin Oktay Sahası

13:30 Galatasaray – Dardanel A.Ş. Cc.U18 Coca-Cola.U18 14-19

Avcılar Turgut Özal Stadı

14:30 M.K.Paşa – Yıldıztabya U-17 9.Grup 14-20 Engin Uyar

Küçükçekmece Metin Oktay Stadı

14:00 K.Çekmece – İstanbul Güngören U-17 27.Grup 14-21 Alaeddin Yavaş

K.Çekmece Yeşilova Sahası

10:45 İst.Sinop – Tepebağ Kültür U-15 16.Grup 14-22 Hikmet Cömert

12:30 Cen.Barbaros – Harmantepe U-17 3.Grup 14-23 Hikmet Cömert

14:30 K.Yeşilova – Damlaspor 1.Al. 4.Grup 14-24 Atila Sucu

Sefaköy Kartal Sahası

09:00 Söğütlüçeşme – K.Yeşilova U-15 8.Grup 14-25 Can Kara

10:45 Kosova Güçspor – Güngören U-15 6.Grup 14-26 Can Kara

12:30 Azimspor – İst.Artvin 1.Al. 10.Grup 14-27 Mustafa Uyar

14:30 İst.Sinop – Alibeyköyspor S.Al. 2.Grup 14-28 Mustafa Uyar

Halkalı Etap Stadı

10:45 İst.Demir Spor – Kocasinan U-15 16.Grup 14-29 Ercan Gümüş

12:30 İkitelli – Yenibosna U-17 13.Grup 14-30 Cüneyt Ürkmez

14:30 İst.Demir Spor – Firuzköy 1.Al. 12.Grup 14-31 Muhittin Erdem

İfa Sahası

10:45 B.Trakya – İst.Bayburt U-15 8.Grup 14-32 Turgut Küçük

12:30 Halkalı Çamlıkaltı – H.Taştepe U-15 4.Grup 14-33 Turgut Küçük

14:30 İfa – K.K.Bekir Mevlana U-17 17.Grup 14-34 Mehmet Dişisağlam

Kocasinan Sahası

09:00 İst.Artvin – Çıksalın U-15 16.Grup 14-35 Hamdi Ali Kangal

10:45 Telsiz – Altınova U-15 12.Grup 14-36 Hamdi Ali Kangal

12:30 Kocasinan Site – Cfs Bağcılar U-15 12.Grup 14-37 Yusuf Polat

Bahçelievler Sahası

09:00 Yücespor – Vefa U-15 16.Grup 14-38 Doğan Beker

10:45 Bakırköy – B.Y.Çarşı U-15 18.Grup 14-39 Doğan Beker

12:30 Okyanus – Terazidere U-17 13.Grup 14-40 Önder Denli

14:30 B.Kartaltepe – F.Karagümrük U-17 3.Grup 14-41 Önder Denli

Merter Sahası

12:30 İst.Gençlergücü – Poligon Fethiye U-17 15.Grup 14-42 Mustafa Turgut

14:30 Yenidoğangüneş – Haznedar U-17 5.Grup 14-43 Mustafa Turgut

Bakırköy Belediye Sahası

09:00 Emlakbank – Ceylanspor U-17 17.Grup 14-44 Necati Ateş

10:45 Olimpiyat – Çeliktepe U-17 13.Grup 14-45 Necati Ateş

12:30 Yücespor – Haz.Çetinkaya 1.Al. 8.Grup 14-46 Mahmut Berk

14:30 1907 A.Ç.Çeşme – İst.Bulancak U-17 3.Grup 14-47 Mahmut Berk

Tozkoparan (Altınova) Stadı

10:45 Zeytinburnu – Esenler U-15 10.Grup 14-48 Cüneyt Aşıcı

14:30 Tozkoparan – Altıntepsi U-15 6.Grup 14-49 Cüneyt Aşıcı Tarih : 10 Aralık 2011 Cumartesi Sayfa 3

Güngören Sahası

09:00 Gün.Doğuş – Gençosman U-17 9.Grup 14-50 Fevzi Kekeç

10:45 Tozkoparan – Söğütlüçeşme 1.Al. 8.Grup 14-51 Fevzi Kekeç

12:30 Güneştepe – Şişli Yayla 1.Al. 6.Grup 14-52 Fahri Aşıcı

14:30 Altınova – Büyükdere 1.Al. 8.Grup 14-53 Fahri Aşıcı

Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı

10:45 Damlaspor – Güney Yıldızı U-15 18.Grup 14-54 Hüseyin Beşok

12:30 Rumeli İ.Y – Parseller U-17 19.Grup 14-55 Hüseyin Beşok

14:30 Mahmutbey – Kağıthane Çağlayan U-17 15.Grup 14-56 Ömer Çaylı

Zeytinburnu Stadı

14:00 Merkezefendi – Telsiz 1.Al. 4.Grup 14-57 Üzeyir Yazıcıoğlu

Zeytinburnu Hasan Doğan Sahası

09:00 Irmakspor – Beştelsiz U-15 14.Grup 14-58 Erdoğan Taşkıran

10:45 Selvispor – Avcılar Bld. U-17 17.Grup 14-59 Erdoğan Taşkıran

12:30 Yeşilılgaz – Siteler U-17 5.Grup 14-60 İrfan Genç

14:30 Tepebağ Kültür – Göktürkspor 1.Al. 6.Grup 14-61 İrfan Genç

Namık Sevik Stadı

10:45 K.M.Paşa – Reşitpaşa U-17 19.Grup 14-62 Cezmi Tufan

12:30 Vardar – Gümüşsuyu S.Al. 6.Grup 14-63 Arif Pelin

14:30 İst.Kastamonu – Özyavuzselim 1.Al. 8.Grup 14-64 Arif Pelin

Bayrampaşa Belediye Stadı

09:00 B.Paşa Demir – Etiler Kartal U-17 11.Grup 14-65 Kenan Kalkan

10:45 Altıntepsi – Boğaziçi 1.Al. 10.Grup 14-66 Kenan Kalkan

12:30 B.Paşa Teknik – Sakarya İmç. 1.Al. 6.Grup 14-67 Adem Yazıcı

14:30 Yıldırımbosna – Çubuklu S.Al. 2.Grup 14-68 Nevzat Kanber

Esenler Belediye Stadı

09:00 B.Paşa Teknik – Göktürkspor U-15 6.Grup 14-69 Mustafa Uzan

10:45 Üçyüzlü – B.Evler Olimpik U-15 10.Grup 14-70 Mustafa Uzan

14:00 Esenler – İstinye S.Al. 2.Grup 14-71 Hasan Duran

Karadeniz Tekin Küçükali Stadı

11:00 Karadeniz – Ç.Tepe Ümit U-17 15.Grup 14-72 Bayram Şahin

12:30 Bayrampaşa – Kartalspor U-17 27.Grup 14-73 Bayram Şahin

Seyit Ateş Stadı

10:45 Kartaltepe – Beşyüzevler U-15 18.Grup 14-74 Ömer Şahin

12:30 G.O.Paşa – Beylerbeyi U-17 27.Grup 14-75 Ömer Şahin

Zara Ekinli Stadı

11:30 Sultangazi – P.İçi Köprülü U-15 14.Grup 14-76 Kemal Sakaoğlu

14:00 Zara Ekinli – İst.Kartal Bld S.Al. 4.Grup 14-77 Kemal Sakaoğlu

Arnavutköy Belediye Sahası

10:45 Arnavutköy Bld. – B.Ç.M.Sinan U-15 2.Grup 14-78 Tevfik Yılmaz

Albayrak Suni Çim Sahası

10:00 Güneştepe – Esenay U-15 14.Grup 14-79 Burhan Kahveci

14:00 Onurspor – Kocasinan S.Al. 4.Grup 14-80 Burhan Kahveci

Karayolları Özkartal Stadı

14:00 Yeni Özkartal – G.Tepe Özgençlik 1.Al. 4.Grup 14-81 Fadıl Kuş

Kazım Karabekir Stadı

14:00 Rami – Tuzla S.Al. 6.Grup 14-82 Mustafa Rıdvanlar

Küçükköy Stadı

12:30 Alemdar – Es.Tokatspor U-17 7.Grup 14-83 Zeki Şişçi

14:30 Küçükköy – Fişekspor U-17 11.Grup 14-84 Zeki Şişçi

Eyüp Belediyesi Bahariye Stadı

12:00 Haliç – Şehremini U-15 4.Grup 14-85 Yasin Alimler

14:00 P.İçi Köprülü – İst.Bafra 1.Al. 8.Grup 14-86 Yasin Alimler

Yıldıztabya Stadı

12:30 Özalibeyköy – Şirinevler U-17 17.Grup 14-87 Ali Can Ünal

14:30 H.Edip Adıvar – Bağcılar U-17 11.Grup 14-88 Ali Can Ünal

Okmeydanı Fetih Sahası

14:30 Okmeydanı – K.Okspor U-17 9.Grup 14-89 Dursun Çil

Abide-İ Hürriyet Sahası

10:45 Kuştepe – Tunaspor U-15 10.Grup 14-90 Recai Türdü

12:30 Y.Kemal İ.Y. – Fenergücü U-15 8.Grup 14-91 Recai Türdü

14:30 Hür.Eğitim – S.Tepe Yeşilce U-15 12.Grup 14-92 Recai Türdü Tarih : 10 Aralık 2011 Cumartesi Sayfa 4

Beyoğlu Belediyesi Sütlüce Sahası

09:00 Erokspor – Muradiye U-17 11.Grup 14-93 Barış Ölmez

10:45 Piyalepaşa – Bahçelievler U-17 19.Grup 14-94 Barış Ölmez

12:30 Kasımpaşa – S.Tepe Belediye U-17 27.Grup 14-95 Hamdi Bahçeli

14:30 B.Y.Çarşı – Araphan 1.Al. 6.Grup 14-96 Hamdi Bahçeli

Kağıthane Bld. Nurtepe Suni Çim Stadı

09:00 Hamidiyespor – Bezirganbahçe U-15 14.Grup 14-97 Ali İhsan Bostancı

10:45 Sadabad – Eroğlu U-17 9.Grup 14-98 Ali İhsan Bostancı

12:30 Hürriyetgücü – A.Hürriyet 1.Al. 4.Grup 14-99 Hüseyin Yaradanakul

14:30 Kuştepe – Kartaltepe S.Al. 4.Grup 14-100 Hüseyin Yaradanakul

Kağıthane Belediyesi Hasbahçe Sahası

09:00 M.Köy Tayfun – Zara Ekinli U-15 4.Grup 14-101 Nazım Akay

10:45 Örnektepe – Özdoğan Yıldız U-17 7.Grup 14-102 Nazım Akay

12:30 Beyoğluspor – İncirli U-17 3.Grup 14-103 Adem Safi

14:30 Kağıthane – Gop.Venüs 1.Al. 12.Grup 14-104 Adem Safi

Seyrantepe Stadı

10:45 Ş.Sanayi – Sütlüce 1.Al. 10.Grup 14-105 Süleyman Sarı

12:30 Mecidiyeköy – Beştelsiz 1.Al. 12.Grup 14-106 Süleyman Sarı

14:30 Çıksalın – Albayrak S.Al. 6.Grup 14-107 Nedret Terkeş

Mehdi Sancak Sahası

10:45 Yıldız – Haz.Çetinkaya U-15 18.Grup 14-108 Burhan Demir

12:30 Levent – İgdaş U-17 7.Grup 14-109 Burhan Demir

14:30 İst.Bayburt – Paşabahçe S.Al. 6.Grup 14-110 Nevzat Akay

Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası

12:00 Etiler – Akatlar U-15 6.Grup 14-111 Hasan Sağlam

13:15 Dikilitaş – Atışalanı U-15 8.Grup 14-112 Hasan Sağlam

14:30 Akatlar – Irmakspor 1.Al. 10.Grup 14-113 Ziya Yurteri

Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı

09:00 Tarabya – Ortaköy U-17 19.Grup 14-114 Namık Uygur

10:45 Zekeriyaköy – S.Çeşme Birlik U-17 11.Grup 14-115 Namık Uygur

12:30 Yeniköy – Muratpaşa U-17 3.Grup 14-116 Niyazi Ertürk

14:30 Ferahevler – Üçyüzlü 1.Al. 6.Grup 14-117 Niyazi Ertürk

Bahçeköy Orman Fakültesi Sahası

09:30 İstinye – Gazi Mah. U-15 10.Grup 14-118 Alev Terzi

12:30 Sarıyer – Galatasaray Cc.U14 Coca-Cola U14 Ligi 14-119

14:15 Sarıyer – Galatasaray Cc.U15 Coca-Cola U15 Ligi 14-120

Ayazağa Atatürk Stadı

09:00 Ayazağa Esen – Siyavuşpaşa U-15 6.Grup 14-121 Mehmet Çelikbaş

10:45 H.R.Paşa – Merter U-17 15.Grup 14-122 Mehmet Çelikbaş

12:30 Ayazağa – Özmurat U-17 13.Grup 14-123 Murat Nazik

14:30 Ayazağa Esen – Güngören 1.Al. 12.Grup 14-124 Murat Nazik

Feriköy Stadı

12:00 Feriköy – Çayırbaşı U-17 19.Grup 14-125 Turgut Arık

14:00 Taksim – B.Ç.M.Sinan S.Al. 2.Grup 14-126 Turgut Arık

B.J.K. Fulya Suni Çim Sahası

12:00 Beşiktaş A.Ş. – Eyüpspor Cc.U14 Coca-Cola U14 Ligi 14-127

13:45 Beşiktaş A.Ş. – Eyüpspor Cc.U15 Coca-Cola U15 Ligi 14-128

Paşabahçe Stadı

12:30 Paşabahçe – M.K.Yolları U-15 23.Grup 14-129 Kazım Ak

14:30 Mesudiye – V.Tayfun 1.Al. 16.Grup 14-130 Kazım Ak

Spor Akademisi Sahası

12:00 Çiğdemspor – 1905 Maltepe Gençlik U-15 19.Grup 14-131 Sadık Yağcı

13:15 Kirazlıtepe – F.Kelkit U-15 21.Grup 14-132 Sadık Yağcı

14:30 Soğuksuspor – F.Tepe D.Pınar U-17 21.Grup 14-133 Mustafa Uyar

Spor Akademisi Stadı

14:30 A.Hisarı – Kayışdağı U-17 21.Grup 14-134 Necmi Acar

Kavacık Stadı

10:45 Gümüşsuyu – İst.Çevre Orman U-15 19.Grup 14-135 Ahmet Bilir

12:30 Kavacık – H.Paşa E.M.L. U-15 25.Grup 14-136 Ahmet Bilir

14:30 Kavacık – İdealtepespor S.Al. 4.Grup 14-137 Yahya Gülmüş

Çavuşbaşı Sahası

10:45 Çubuklu – İdealtepespor U-15 21.Grup 14-138 Ali Ak

12:30 Çavuşbaşı – Samandıra Gençlik U-15 23.Grup 14-139 Ali Ak Tarih : 10 Aralık 2011 Cumartesi Sayfa 5

Selimiye Stadı

12:30 Demirspor – Hilalspor 1.Al. 14.Grup 14-140 Mustafa Yılmaz

14:30 Selimiye – Haliç S.Al. 6.Grup 14-141 Ersöz Yılmaz

Haydarpaşa Stadı

12:30 Öz K.Ahmet – Cevizli Anadolu U-17 25.Grup 14-142 Can Telci

14:30 Ü.Anadolu – Sultanbeyli 1.Al. 16.Grup 14-143 Can Telci

Yenisahra Suni Çim Stadı

10:45 Yoncaspor – Kirazlıtepe 1.Al. 14.Grup 14-144 Şahap Affan

12:30 Ataşehir Bld. Bayan – Gazi Üniv. Kdn. Kadınlar Ligi 14-145 Erdinç Acuner

14:30 Ataşehir Doğuş – Gazi Mah. S.Al. 4.Grup 14-146 Kenan Çelik

İçerenköy Sahası

10:45 Öz K.Bakkalköy – Mesudiye U-15 23.Grup 14-147 Metin Aksoy

12:30 İçerenköy İ.Y. – Çengelköy U-17 21.Grup 14-148 Metin Aksoy

Maltepe Bld. İdealtepe Suni Çim Stadı

12:30 Bostancı – K.Cevizli G.Gücü U-17 25.Grup 14-149 Kenan Karaçam

14:30 Maltepe Belediye – Gülsuyu U-17 21.Grup 14-150 Kamil Özüşanlı

Ümraniye Bld. Suni Çim Sahası

12:30 Ümraniye – İst.Spor A.Ş. U-17 27.Grup 14-151 Turan Uzun

14:30 Yamanspor – Alemdağ U-17 23.Grup 14-152 Turan Uzun

İstanbul Site Sahası

14:00 İst.Site – Çakmakspor U-17 21.Grup 14-153 Muzaffer Zeren

Bulvar Stadı

14:30 Kartalgücü – Beykoz Bld. U-17 23.Grup 14-154 Haydar Kara

Kartal Yunus Sahası

10:45 Bal.Yeş.Bağlar – Sultanbeyli U-15 19.Grup 14-155 Enise Bostancı

12:30 Altınordu – Çavuşoğlu 1.Al. 18.Grup 14-156 Hakan Bostancı

14:30 Bal.Yeş.Bağlar – Ataşehir İy 1.Al. 16.Grup 14-157 Cemal Sivrikaya

Pendik Kurtköy Sahası

10:45 Fk 1864 – Selimiye U-15 23.Grup 14-158 Ünal Erdem

12:30 Kurtköyspor – Libade U-17 25.Grup 14-159 Ünal Erdem

14:30 Pendik Doğan – Kozyatağı 1.Al. 18.Grup 14-160 Mehmet Çanak

Pendik Bld. Çamlık Stadı

12:00 Pendikspor – B.Şehir Bld. Cc.U14 Coca-Cola U14 Ligi 14-161

13:45 Pendikspor – B.Şehir Bld. Cc.U15 Coca-Cola U15 Ligi 14-162

Sancaktepe Stadyumu

10:30 Sancaktepe – İst.Kartal Bld U-15 21.Grup 14-163 Sevgi Yalçın

12:00 Sancaktepe – Sarıgazi 1.Al. 14.Grup 14-164 Sevgi Yalçın

Kaynarca Sahası

09:00 Kaynarca – Bulvarspor U-15 23.Grup 14-165 Fehmi Kaya

10:45 Pendik Kavakpınar – Yeldeğirmeni 1.Al. 18.Grup 14-166 Fehmi Kaya

12:30 Dolayoba – Yakacık U-17 23.Grup 14-167 Cengiz Fenerci

14:30 Kaynarca – Pendikgücü 1.Al. 14.Grup 14-168 Cengiz Fenerci

Maltepe Başıbüyük Stadı

12:30 Esenkent – Ortaçeşme U-17 23.Grup 14-169 Yakup Şahin

14:30 Çekmeköy – Bakırköy S.Al. 6.Grup 14-170 Ahmet Kalyoncu

Tuzla Belediyesi Sahası

14:00 Tuzla Şifa – Orhanlıspor 1.Al. 16.Grup 14-171 Mustafa Kars

Sultanbeyli 75. Yıl Stadı

14:30 S.Beyli Bld. – K.Yalı Yelken U-15 19.Grup 14-172 Süleyman Baysa

Fikirtepe Dumlupınar Sahası

11:00 Ünalanspor – Taçspor U-15 21.Grup 14-173 Hüseyin Akmaz

12:30 Koşuyolu – Çekmeköy U-15 25.Grup 14-174 Hasan Tanır

Alemdağ Stadyumu

12:30 İ.M.E.S. – Rivaspor U-17 25.Grup 14-175 Aygün Cantürk

14:30 Çamlıca – Cfs Bağcılar S.Al. 2.Grup 14-176 Aygün Cantürk

Dudullu Stadı

12:30 Dudullu – Beykoz 1908 U-17 23.Grup 14-177 Celal Yanık

13:45 Ferahspor – Bağlarbaşı U-17 25.Grup 14-178 Celal Yanık

Fenerbahçe Dereağzı Sahası

13:30 Fenerbahçe – Eyüpspor Cc.U18 Coca-Cola.U18 14-179

Şile Stadı

14:30 Şile Yıldız – Taçspor 1.Al. 18.Grup 14-180 Salim Özgülüş Sayfa 6

11 Aralık 2011 Pazar

Eyüp Karadolap Sahası

10:45 Alibeyköy İmar – Okmeydanı U-15 3.Grup 14-181 Rahim Şengün

12:30 Karadolapspor – Yeni Özkartal U-15 13.Grup 14-182 Rahim Şengün

14:30 Parseller – Öz K.Ahmet S.Al. 5.Grup 14-183 Rahim Şengün

Fatih Mimarsinan Stadı

09:00 Kadırga – K.K.Bekir Mevlana U-15 17.Grup 14-184 Alaattin Sayın

10:45 Çapa – Y.Selim. İlk. Ok. U-17 6.Grup 14-185 Alaattin Sayın

12:30 Altınay – Bağ.G.Gücü U-17 8.Grup 14-186 Sadık Kal

14:30 Mimarsinan – Haz.Çetinkaya U-17 16.Grup 14-187 Sadık Kal

Zeytinburnu Belediyesi Hasan Doğan Halı Sahası

13:00 İst.Yeditepe E.S.K. – K.Ç.Höyük Cumra Bld. Ssl Ssl 14-188 Üzeyir Yazıcıoğlu

Silivri Stadı

14:00 Alibey – S.Mimarsinan 1.Al. 1.Grup 14-189 Ali Demircioğlu

Çatalca Stadı

14:00 Çiftlikköy – Gümüşyaka 1.Al. 1.Grup 14-190 Anıl Gülşen

Gürpınar

12:30 İst.B.Düzü – Es.Örnek İ.Y. U-17 2.Grup 14-191 Şevket Yavuz

14:30 Gürpınar – Başakşehir 1.Al. 1.Grup 14-192 Şevket Yavuz

Büyükçekmece Stadı

09:00 B.Ç.M.Sinan – Silivri U-17 2.Grup 14-193 Özkan Başak

10:45 Büyükçekmece – Firuzköy U-17 2.Grup 14-194 Özkan Başak

Hadımköy Sahası

11:00 Başakşehir – S.Mimarsinan U-15 1.Grup 14-195 Abdülkerim Yılmaz

14:00 Hadımköy – Gazitepe 1.Al. 1.Grup 14-196 Abdülkerim Yılmaz

Esenyurt Belediye Stadı

09:00 Esenyurt Gümüşhane – Gürpınar U-15 1.Grup 14-197 Yüksel Karabulut

10:45 Y.Esenyurt – T.Anadolu U-17 2.Grup 14-198 Yüksel Karabulut

12:30 Es.Bayburt – Gümüşdere 1.Al. 9.Grup 14-199 Melih Arıcan

14:30 Esenyurt – Celaliye 1.Al. 1.Grup 14-200 Melih Arıcan

Florya Metin Oktay Sahası

12:00 Galatasaray – Sarıyer Cc.U16 Coca-Cola U16 Ligi 14-201

14:00 Galatasaray – Sarıyer Cc.U17 Coca-Cola U17 Ligi 14-202

Avcılar Turgut Özal Stadı

09:00 Avcılar Bld. – M.K.Paşa U-15 1.Grup 14-203 Yahya Polat

11:00 M.K.Paşa – T.Tayfun 1.Al. 11.Grup 14-204 Yahya Polat

Küçükçekmece Metin Oktay Stadı

14:30 K.Çekmece – G.O.Paşa U-15 26.Grup 14-205 Cimşit Aydın

K.Çekmece Yeşilova Sahası

10:45 Azimspor – Sadabad U-15 9.Grup 14-206 Hüseyin Başak

12:30 Cen.Barbaros – Yenidoğangüneş U-15 15.Grup 14-207 Hüseyin Başak

14:30 K.Yeşilova – Atışalanı U-17 16.Grup 14-208 Alaeddin Yavaş

Sefaköy Kartal Sahası

09:00 Özmurat – Hasköy U-15 15.Grup 14-209 Ferit Bereket

10:45 İst.Sinop – Halkalı Çamlıkaltı U-17 4.Grup 14-210 Ferit Bereket

12:30 Kanarya – İncirtepe U-17 2.Grup 14-211 Can Kara

14:30 S.Kartal – Sefaköy 1.Al. 13.Grup 14-212 Atila Sucu

Halkalı Etap Stadı

09:00 İkitelli – Z.Yıldız U-15 17.Grup 14-213 Muhittin Erdem

10:45 İst.Demir Spor – Onurspor U-17 12.Grup 14-214 Muhittin Erdem

12:30 Bezirganbahçe – B.Trakya U-17 12.Grup 14-215 Cüneyt Ürkmez

14:30 İkitelli – İgdaş 1.Al. 5.Grup 14-216 Ercan Gümüş

İfa Sahası

09:00 Kanarya – İst.Trabzon U-15 9.Grup 14-217 Mehmet Dişisağlam

10:45 İfa – Bağcılar U-15 11.Grup 14-218 Mehmet Dişisağlam

12:30 S.Çeşme Birlik – Eroğlu U-15 13.Grup 14-219 Turgut Küçük

14:30 İfa – Çakmakspor S.Al. 5.Grup 14-220 Turgut Küçük

Kocasinan Sahası

09:00 İst.Artvin – Vefa U-17 6.Grup 14-221 Önder İncebaldır

10:45 Kocasinan Site – İst.Bayburt U-17 10.Grup 14-222 Önder İncebaldır

12:30 Merkezefendi – Tepebağ Kültür U-17 14.Grup 14-223 Zafer Çatalkaya

14:30 B.Evler Olimpik – Kağıthane U-17 6.Grup 14-224 Zafer Çatalkaya Tarih : 11 Aralık 2011 Pazar Sayfa 7

Bahçelievler Sahası

10:45 Zeytinburnu – Ayazağa Esen U-17 8.Grup 14-225 Doğan Beker

12:30 Beştelsiz – Zara Ekinli U-17 10.Grup 14-226 Tuna Genç

14:30 1907 A.Ç.Çeşme – İst.Gümüşhane U-15 7.Grup 14-227 Tuna Genç

Merter Sahası

14:30 Telsiz – Kocasinan U-17 12.Grup 14-228 Mustafa Turgut

Bakırköy Belediye Sahası

09:00 Bakırköy – İst.Kastamonu U-17 18.Grup 14-229 Fahri Aşıcı

10:45 1907 A.Ç.Çeşme – K.M.Paşa 1.Al. 9.Grup 14-230 Fahri Aşıcı

12:30 Yeşilköy – Nişantaşı 1.Al. 7.Grup 14-231 Nihat Şahin

14:30 İncirli – Kadırga S.Al. 3.Grup 14-232 Serdar Uzunoğlu

Tozkoparan (Altınova) Stadı

10:00 Şehzadebaşı – Rami U-15 3.Grup 14-233 Fikret Başer

11:30 Yeşilılgaz – Taşköprü U-15 13.Grup 14-234 Fikret Başer

14:30 K.M.Paşa – Güneşli U-15 15.Grup 14-235 Fikret Başer

Güngören Sahası

09:00 Altınova – Güneştepe U-17 4.Grup 14-236 Necati Ateş

10:45 Güngören – İkinci Nesil U-17 14.Grup 14-237 Hüseyin Beşok

12:30 Şehzadebaşı – H.R.Paşa 1.Al. 13.Grup 14-238 Erol Çapoğlu

14:30 Haznedar – Sarıyer Bld. U-15 5.Grup 14-239 Erol Çapoğlu

Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı

09:00 B.Üsküp İlk.Ok. – Piyalepaşa U-15 11.Grup 14-240 Sezgin Piliç

10:45 Mahmutbey – G.Tepe Özgençlik U-15 9.Grup 14-241 Sezgin Piliç

12:30 Rumeli İ.Y – Merter 1.Al. 11.Grup 14-242 Erdal Kuzgun

14:30 Mahmutbey – Çelikspor 1.Al. 7.Grup 14-243 Erdal Kuzgun

Zeytinburnu Hasan Doğan Sahası

09:00 Damlaspor – Irmakspor U-17 6.Grup 14-244 Cezmi Tufan

10:45 Eroğlu – B.Paşa Demir 1.Al. 9.Grup 14-245 Cezmi Tufan

12:30 Z.Hürriyet – Ceylanspor 1.Al. 11.Grup 14-246 Gökhan Ünal

14:30 Z.Yıldız – Muradiye S.Al. 3.Grup 14-247 Gökhan Ünal

Namık Sevik Stadı

09:00 F.Yayla – Kuruçeşme 1.Al. 5.Grup 14-248 Tahir Şenol

10:45 Yedikule – Haznedar 1.Al. 7.Grup 14-249 Tahir Şenol

12:30 Topkapı – R.Kavağı 1.Al. 11.Grup 14-250 Oktay Düzdirek

14:30 Küçükpazar – Emlakbank 1.Al. 5.Grup 14-251 Oktay Düzdirek

Bayrampaşa Belediye Stadı

09:00 Muratpaşa – Bolluca 1.Al. 5.Grup 14-252 Senad Bıçak

11:00 Terazidere – Selvispor S.Al. 1.Grup 14-253 Senad Bıçak

Esenler Belediye Stadı

09:00 Üçyüzlü – Esenler U-17 14.Grup 14-254 Nevzat Kanber

10:45 Özyavuzselim – Söğütlüçeşme U-17 16.Grup 14-255 Nevzat Kanber

12:30 Fenergücü – Gençlerbirliği U-17 12.Grup 14-256 Adem Yazıcı

14:30 Esenler K.Yıldız – İst.Bulancak 1.Al. 3.Grup 14-257 Adem Yazıcı

Cebeci Spor Kompleksi

12:00 B.Şehir Bld. – Pendikspor Cc.U16 Coca-Cola U16 Ligi 14-258

14:00 B.Şehir Bld. – Pendikspor Cc.U17 Coca-Cola U17 Ligi 14-259

Karadeniz Tekin Küçükali Stadı

11:00 Karadeniz – Seyrantepe Of U-15 3.Grup 14-260 Ömer Koç

12:30 Tunaspor – Yücespor U-17 14.Grup 14-261 Ömer Koç

14:30 Altıntepsi – Kosova Güçspor U-17 4.Grup 14-262 Bayram Şahin

Seyit Ateş Stadı

10:45 Bayrampaşa – İst.Spor A.Ş. U-15 26.Grup 14-263 Ramadan Öztürk

12:30 H.Dinçsoy İlk.Ok. – Akşemsettin U-15 5.Grup 14-264 Ramadan Öztürk

14:30 Kartaltepe – Taksim U-17 16.Grup 14-265 Ramadan Öztürk

Gazi Mahallesi Sahası

14:30 Gazi Mah. – Cfs Bağcılar U-17 14.Grup 14-266 Ali Can Ünal

Albayrak Suni Çim Sahası

12:30 Albayrak – Y.Ortabayır U-17 18.Grup 14-267 Basri Bakmaz

14:30 Fişekspor – Siyavuşpaşa 1.Al. 3.Grup 14-268 Basri Bakmaz

Küçükköy Stadı

10:00 Küçükköy – Sefaköy U-15 3.Grup 14-269 Şenol Turhan

11:30 Alemdar – Yenibosna 1.Al. 5.Grup 14-270 Şenol Turhan Tarih : 11 Aralık 2011 Pazar Sayfa 8

Alibeyköy Stadı

10:45 Özalibeyköy – Güneşli 1.Al. 3.Grup 14-271 Naim Yaman

12:30 Kalespor – B.Paşa Teknik U-17 18.Grup 14-272 Barış Ölmez

14:30 Şafakspor – İ.T.Ü. 1.Al. 9.Grup 14-273 Zeki Şişçi

Alibeyköy Parseller Sahası

10:45 Parseller – Reşitpaşa U-15 3.Grup 14-274 Oktay Büyükçolak

12:30 Y.S.Selim – Bolluca U-15 7.Grup 14-275 Oktay Büyükçolak

14:30 Yıldıztabya – Okyanus U-15 7.Grup 14-276 Oktay Büyükçolak

Eyüp Belediyesi Bahariye Stadı

12:00 Eyüpspor – Beşiktaş A.Ş. Cc.U16 Coca-Cola U16 Ligi 14-277

14:00 Eyüpspor – Beşiktaş A.Ş. Cc.U17 Coca-Cola U17 Ligi 14-278

Yıldıztabya Stadı

09:00 Yıldıztabya – Cankurtaran 1.Al. 7.Grup 14-279 Mustafa Rıdvanlar

11:00 Galata – Erokspor S.Al. 1.Grup 14-280 Mustafa Rıdvanlar

Abide-İ Hürriyet Sahası

09:00 İzzetpaşa – Kireçburnu U-15 17.Grup 14-281 Nazım Akay

10:45 M.Şevketpaşa – Olimpiyat U-15 7.Grup 14-282 Nazım Akay

12:30 A.Hürriyet – P.İçi Köprülü U-17 10.Grup 14-283 Ercan Tarakçı

14:30 Örnektepe – Yenibosna U-15 7.Grup 14-284 Ercan Tarakçı

Beyoğlu Belediyesi Sütlüce Sahası

09:00 Erokspor – Altınyıldız U-15 15.Grup 14-285 Yılmaz Erkan

10:45 Çıksalın – Güney Yıldızı U-17 4.Grup 14-286 Yılmaz Erkan

12:30 B.Y.Çarşı – Yıldırımbosna U-17 4.Grup 14-287 Dursun Çil

14:30 A.Doludere – Fatih Vatan Lis. 1.Al. 11.Grup 14-288 Dursun Çil

Kağıthane Bld. Nurtepe Suni Çim Stadı

09:00 Nurtepe – Gedikpaşa U-15 13.Grup 14-289 Hasan Korkmaz

10:45 Gürselspor – Es.Tokatspor U-15 5.Grup 14-290 Hasan Korkmaz

12:30 Kuştepe – Beşyüzevler U-17 8.Grup 14-291 Fadıl Kuş

14:30 Nurtepe – Es.Tokatspor 1.Al. 7.Grup 14-292 Fadıl Kuş

Kağıthane Belediyesi Hasbahçe Sahası

10:45 Ayazağa – Esenler K.Yıldız U-15 5.Grup 14-293 Arif Çelik

12:30 Günyamaç – İst.Bafra U-17 16.Grup 14-294 Arif Çelik

14:30 Mecidiyeköy – Giresun Emeksan U-17 8.Grup 14-295 Arif Çelik

Seyrantepe Stadı

10:45 Ç.Tepe Ümit – İst.Bulancak U-15 5.Grup 14-296 Adem Safi

12:30 Y.Kemal İ.Y. – Levent S.Al. 1.Grup 14-297 Adem Safi

14:30 Çeliktepe – Bağcılar S.Al. 3.Grup 14-298 İsmail Çevik

Mehdi Sancak Sahası

12:30 Boğaziçi – Tozkoparan U-17 18.Grup 14-299 Süleyman Sarı

14:30 İst.Gümüşhane – Okmeydanı S.Al. 1.Grup 14-300 Süleyman Sarı

Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası

12:30 Yıldız – S.Tepe Yeşilce U-17 18.Grup 14-301 Ziya Yurteri

14:30 Ortaköy – Taşköprü 1.Al. 3.Grup 14-302 Ziya Yurteri

Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı

09:00 Yeni Maden – Haydarspor U-15 13.Grup 14-303 Alev Terzi

10:45 Yeni Maden – Şirinevler 1.Al. 13.Grup 14-304 Alev Terzi

12:30 R.Hisarı – Bahçeköy 1.Al. 9.Grup 14-305 Murat Nazik

14:30 Reşitpaşa – K.K.Bekir Mevlana S.Al. 5.Grup 14-306 Murat Nazik

Bahçeköy Orman Fakültesi Sahası

10:30 Yeniköy – Merter U-15 17.Grup 14-307 Namık Uygur

14:00 Sarıyer – Beşiktaş A.Ş. Cc.U18 Coca-Cola.U18 14-308

Ayazağa Atatürk Stadı

09:00 Ayazağa – Ç.G.Birliği 1.Al. 13.Grup 14-309 Engin Aydoğan

11:00 M.Köy Tayfun – A.Hisarı S.Al. 3.Grup 14-310 Engin Aydoğan

Feriköy Stadı

14:30 Feriköy – Bağcılar Eğitim U-15 11.Grup 14-311 Efe Elbil

B.J.K. Fulya Suni Çim Sahası

14:00 Dikilitaş – Küçükköy S.Al. 3.Grup 14-312 Turgut Arık

Ortaçeşme Sahası

14:30 Ortaçeşme – Arnavutköy S.Al. 5.Grup 14-313 Ahmet Bilir

Spor Akademisi Sahası

12:30 Küçüksu Y.Mah. – S.Beyli Bld. U-17 24.Grup 14-314 Necmi Acar

14:30 Ferahspor – Ataşehir Doğuş U-15 20.Grup 14-315 Necmi Acar Tarih : 11 Aralık 2011 Pazar Sayfa 9

Spor Akademisi Stadı

09:00 Çengelköy – Yamanspor U-15 22.Grup 14-316 Mustafa Uzan

10:30 Kirazlıtepe – İdealtepespor U-17 20.Grup 14-317 Mustafa Uyar

Kavacık Stadı

14:30 Gümüşsuyu – Paşabahçe U-17 22.Grup 14-318 Ali Ak

Çavuşbaşı Sahası

14:30 Çavuşbaşı – Çavuşoğlu U-17 22.Grup 14-319 Adem Ak

Selimiye Stadı

10:45 Selimiye – V.Tayfun U-17 20.Grup 14-320 Ali Gün

12:30 Koşuyolu – Dolayoba 1.Al. 15.Grup 14-321 Can Telci

14:30 Çengelköy – Çatalca S.Al. 5.Grup 14-322 Kenan Çelik

Ömerli Stadı

14:00 Ömerlispor – Taçspor U-17 26.Grup 14-323 Cemal Sivrikaya

İçerenköy Sahası

14:30 İçerenköy İ.Y. – Cevizli Anadolu U-15 22.Grup 14-324 Metin Aksoy

Maltepe Bld. İdealtepe Suni Çim Stadı

12:30 K.Yalı Yelken – Çubuklu U-17 20.Grup 14-325 Recep Orman

14:30 Bostancı – İstiklal S.Al. 1.Grup 14-326 Recep Orman

Ümraniye Bld. Suni Çim Sahası

12:30 Karabekirspor – Kurtköyspor U-15 20.Grup 14-327 Rıdvan Keçeciler

14:30 Libade – Barbaros 1.Al. 15.Grup 14-328 Rıdvan Keçeciler

Bulvar Stadı

10:45 Kartalspor – Kasımpaşa U-15 26.Grup 14-329 Enise Bostancı

12:30 Kartal Yuvası – A.Hisarı U-15 24.Grup 14-330 Hakan Bostancı

14:30 Kartalgücü – İst.Site 1.Al. 17.Grup 14-331 Kamil Özüşanlı

Kartal Yunus Sahası

09:00 Altınordu – K.Cevizli G.Gücü U-15 24.Grup 14-332 İlyas Sert

10:45 İst.Kartal Bld – M.K.Yolları U-17 26.Grup 14-333 İlyas Sert

12:30 Kartal Belediye İ.E. – Bursa İ.E Ssl Ssl 14-334 Bahri Varlı

14:30 Kartal Y.Mah. – Alemdağ 1.Al. 15.Grup 14-335 Bahri Varlı

Pendik Bld. Çamlık Stadı

13:30 Pendikspor – Bursaspor Cc.U18 Coca-Cola.U18 14-336

Sancaktepe Stadyumu

12:30 S.Tepe Belediye – Maltepe U-15 26.Grup 14-337 Süleyman Baysa

14:30 F.Tepe D.Pınar – K.Cevizli G.Gücü 1.Al. 17.Grup 14-338 Süleyman Baysa

Kaynarca Sahası

09:00 Dolayoba – Bağlarbaşı U-15 22.Grup 14-339 Fehmi Kaya

10:45 A.Kartalları – Kozyatağı U-17 26.Grup 14-340 Fehmi Kaya

12:30 Pendik Doğan – Tuzla U-17 22.Grup 14-341 Mehmet Çanak

14:30 Kaynarca – Sultantepe U-17 24.Grup 14-342 Mehmet Çanak

Maltepe Başıbüyük Stadı

10:45 Başıbüyük – Kartal Y.Mah. U-15 24.Grup 14-343 Yakup Şahin

12:30 Gülsuyu – Beykoz Bld. U-15 20.Grup 14-344 Yakup Şahin

14:30 Gülsuyu – Şile 1.Al. 17.Grup 14-345 Kenan Karaçam

Tuzla Belediyesi Sahası

14:30 Orhanlıspor – Örnekspor U-17 20.Grup 14-346 Mustafa Kars

Yakacık – Soğanlık Sahası

14:00 Yakacık – Karabekirspor 1.Al. 17.Grup 14-347 Haydar Kara

Sultanbeyli 75. Yıl Stadı

12:30 Sultanbeyli – Bal.Yeş.Bağlar U-17 24.Grup 14-348 Cengiz Fenerci

14:30 Samandıra Gençlik – Bulvarspor U-17 22.Grup 14-349 Cengiz Fenerci

Fikirtepe Dumlupınar Sahası

12:30 Örnek Gençlik – Çakmakspor U-15 20.Grup 14-350 Gülali Erdem

14:30 V.Tayfun – Libade U-15 22.Grup 14-351 Ersöz Yılmaz

Alemdağ Stadyumu

10:45 İcadiye – Çamlıca U-17 22.Grup 14-352 Celal Yanık

12:30 Çamlıca Bayan – Medical Park Antalya Kdn. Kadınlar Ligi 14-353 Celal Yanık

14:30 Çekmeköy – Girnespor U-17 24.Grup 14-354 Celal Yanık

Dudullu Stadı

14:00 Dudullu – Bağlarbaşı S.Al. 5.Grup 14-355 Sevgi Yalçın

Fenerbahçe Dereağzı Sahası

12:00 Fenerbahçe – Balıkesirspor Cc.U16 Coca-Cola U16 Ligi 14-356

14:00 Fenerbahçe – Balıkesirspor Cc.U17 Coca-Cola U17 Ligi 14-357 Sayfa 10

14 Aralık 2011 Çarşamba

Fatih Mimarsinan Stadı

12:30 F.Karagümrük – Yeniköy U-17 3.Grup 14-358 Erdoğan Taşkıran

14:30 Y.Selim. İlk. Ok. – Etiler U-17 6.Grup 14-359 Erdoğan Taşkıran

Silivri Stadı

10:45 S.Kadıköy – Tem Terkos U-17 1.Grup 14-360 Remzi Akyıl

12:30 Silivri – Kanarya U-17 2.Grup 14-361 Remzi Akyıl

14:30 Alibey – S.Mimarsinan U-17 1.Grup 14-362 Remzi Akyıl

Çatalca Stadı

14:30 Çatalca – Gürpınar U-17 1.Grup 14-363 Recep Şen

Tepecik Stadı

12:30 T.Anadolu – İncirtepe U-17 2.Grup 14-364 Cemalettin Yurtsevener

14:30 Tepecikspor A.Ş. – İst.Spor A.Ş. U-17 27.Grup 14-365 Cemalettin Yurtsevener

Esenyurt Belediye Stadı

10:45 Es.Örnek İ.Y. – B.Ç.M.Sinan U-17 2.Grup 14-366 Ferit Bereket

12:30 Y.Esenyurt – Büyükçekmece U-17 2.Grup 14-367 Ferit Bereket

14:30 Esenyurt – Hadımköy U-17 1.Grup 14-368 Ferit Bereket

Avcılar Turgut Özal Stadı

12:30 Oky.Koleji – Sadabad U-17 9.Grup 14-369 Mahmut Berk

14:30 Firuzköy – İst.B.Düzü U-17 2.Grup 14-370 Mahmut Berk

Küçükçekmece Metin Oktay Stadı

14:30 K.Çekmece – A.Üsküdar 1908 U-17 27.Grup 14-371 Alaeddin Yavaş

K.Çekmece Yeşilova Sahası

12:30 Kosova Güçspor – Altınova U-17 4.Grup 14-372 Zafer Çatalkaya

14:30 K.Yeşilova – Özyavuzselim U-17 16.Grup 14-373 Zafer Çatalkaya

Sefaköy Kartal Sahası

12:30 Söğütlüçeşme – Mimarsinan U-17 16.Grup 14-374 Cezmi Tufan

14:30 Özmurat – Okyanus U-17 13.Grup 14-375 Cezmi Tufan

Halkalı Etap Stadı

12:30 H.Taştepe – Beştelsiz U-17 10.Grup 14-376 Hikmet Cömert

14:30 Başakşehir – Ömerli Köyü U-17 1.Grup 14-377 Hikmet Cömert

İfa Sahası

12:30 Halkalı Çamlıkaltı – B.Y.Çarşı U-17 4.Grup 14-378 Hüseyin Beşok

14:30 S.Çeşme Birlik – Muradiye U-17 11.Grup 14-379 Hüseyin Beşok

Kocasinan Sahası

12:30 Şirinevler – Selvispor U-17 17.Grup 14-380 Hamdi Ali Kangal

14:30 İst.Artvin – Damlaspor U-17 6.Grup 14-381 Hamdi Ali Kangal

Bahçelievler Sahası

14:30 Bahçelievler – Tarabya U-17 19.Grup 14-382 Doğan Beker

Merter Sahası

14:30 Merter – İst.Gençlergücü U-17 15.Grup 14-383 Mustafa Turgut

Bakırköy Belediye Sahası

12:30 1907 A.Ç.Çeşme – Cen.Barbaros U-17 3.Grup 14-384 Üzeyir Yazıcıoğlu

14:30 Emlakbank – Topkapı U-17 17.Grup 14-385 Üzeyir Yazıcıoğlu

Güngören Sahası

10:45 Şehzadebaşı – Ayazağa U-17 13.Grup 14-386 İrfan Genç

12:30 Güneştepe – İst.Sinop U-17 4.Grup 14-387 İrfan Genç

14:30 Haznedar – S.Kartal U-17 5.Grup 14-388 İrfan Genç

Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı

09:00 İst.Bulancak – İncirli U-17 3.Grup 14-389 Ömer Şahin

10:45 Bağcılar – B.Paşa Demir U-17 11.Grup 14-390 Ömer Şahin

12:30 Özdoğan Yıldız – Levent U-17 7.Grup 14-391 Ahmet Şahin

14:30 Mahmutbey – H.R.Paşa U-17 15.Grup 14-392 Ahmet Şahin

Zeytinburnu Hasan Doğan Sahası

10:45 Eroğlu – M.K.Paşa U-17 9.Grup 14-393 Raci Doğru

12:30 Irmakspor – B.Evler Olimpik U-17 6.Grup 14-394 Raci Doğru

14:30 Yenidoğangüneş – Of-Hayrat U-17 5.Grup 14-395 Raci Doğru

Namık Sevik Stadı

14:30 K.M.Paşa – Feriköy U-17 19.Grup 14-396 Alaattin Sayın

Bayrampaşa Belediye Stadı

10:45 Bayrampaşa – Beylerbeyi U-17 27.Grup 14-397 Mustafa Ateş

12:30 Terazidere – İkitelli U-17 13.Grup 14-398 Mustafa Ateş

14:30 Muratpaşa – Beyoğluspor U-17 3.Grup 14-399 Mustafa Ateştarih : 14 Aralık 2011 Çarşamba Sayfa 11

Esenler Belediye Stadı

12:30 Es.Tokatspor – İgdaş U-17 7.Grup 14-400 Mustafa Uzan

14:30 Esenler K.Yıldız – Yeşilılgaz U-17 5.Grup 14-401 Mustafa Uzan

Cebeci Spor Kompleksi

13:30 B.Şehir Bld. – Pendikspor Cc.U18 Coca-Cola.U18 14-402

Karadeniz Tekin Küçükali Stadı

14:30 Ceylanspor – Avcılar Bld. U-17 17.Grup 14-403 Yasin Alimler

Seyit Ateş Stadı

12:30 G.O.Paşa – S.Tepe Belediye U-17 27.Grup 14-404 Basri Bakmaz

14:30 Gençlerbirliği – İst.Demir Spor U-17 12.Grup 14-405 Basri Bakmaz

Gazi Mahallesi Sahası

12:30 Gazi Mah. – Üçyüzlü U-17 14.Grup 14-406 Hüseyin Yaradanakul

14:30 Beşyüzevler – Sultangazi U-17 8.Grup 14-407 Hüseyin Yaradanakul

Albayrak Suni Çim Sahası

12:30 Onurspor – Bezirganbahçe U-17 12.Grup 14-408 Tevfik Yılmaz

14:30 Giresun Emeksan – Altınay U-17 8.Grup 14-409 Tevfik Yılmaz

Kazım Karabekir Stadı

14:30 K.K.Bekir Mevlana – Özalibeyköy U-17 17.Grup 14-410 Bayram Şahin

Alibeyköy Stadı

12:30 Kalespor – Albayrak U-17 18.Grup 14-411 Zeki Şişçi

14:30 P.İçi Köprülü – Zara Ekinli U-17 10.Grup 14-412 Zeki Şişçi

Eyüp Belediyesi Bahariye Stadı

13:30 Eyüpspor – Galatasaray Cc.U18 Coca-Cola.U18 14-413

Yıldıztabya Stadı

12:30 Fişekspor – H.Edip Adıvar U-17 11.Grup 14-414 Mehmet Ataç

14:30 Yıldıztabya – Okmeydanı U-17 9.Grup 14-415 Mehmet Ataç

Abide-İ Hürriyet Sahası

14:30 A.Hürriyet – Kocasinan Site U-17 10.Grup 14-416 Mehmet Çelikbaş

Beyoğlu Belediyesi Sütlüce Sahası

10:45 K.Okspor – Gün.Doğuş U-17 9.Grup 14-417 Barış Ölmez

12:30 Kasımpaşa – İstanbul Güngören U-17 27.Grup 14-418 Barış Ölmez

14:30 Hasköy – İstiklal U-17 7.Grup 14-419 Barış Ölmez

Kağıthane Bld. Nurtepe Suni Çim Stadı

10:45 Güney Yıldızı – Yıldırımbosna U-17 4.Grup 14-420 Hamdi Bahçeli

12:30 Harmantepe – B.Kartaltepe U-17 3.Grup 14-421 Hamdi Bahçeli

14:30 Y.Ortabayır – Boğaziçi U-17 18.Grup 14-422 Hamdi Bahçeli

Kağıthane Belediyesi Hasbahçe Sahası

12:30 Kağıthane Çağlayan – Z.Yıldız U-17 15.Grup 14-423 Nazım Akay

14:30 Kağıthane – Çapa U-17 6.Grup 14-424 Nazım Akay

Seyrantepe Stadı

14:30 Çeliktepe – Yenibosna U-17 13.Grup 14-425 Hasan Korkmaz

Mehdi Sancak Sahası

12:30 S.Tepe Yeşilce – Bakırköy U-17 18.Grup 14-426 Niyazi Ertürk

14:30 İst.Gümüşhane – Gençosman U-17 9.Grup 14-427 Niyazi Ertürk

Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası

13:30 Beşiktaş A.Ş. – Sakaryaspor Cc.U18 Coca-Cola.U18 14-428

Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı

10:45 Reşitpaşa – Parseller U-17 19.Grup 14-429 Namık Uygur

12:30 Çayırbaşı – Piyalepaşa U-17 19.Grup 14-430 Namık Uygur

14:30 Poligon Fethiye – Karadeniz U-17 15.Grup 14-431 Nevzat Akay

Bahçeköy Orman Fakültesi Sahası

14:30 Zekeriyaköy – Küçükköy U-17 11.Grup 14-432 Alev Terzi

Göktürk Sahası

14:30 Göktürkspor – Fenergücü U-17 12.Grup 14-433 Murat Nazik

Feriköy Stadı

14:30 Taksim – Günyamaç U-17 16.Grup 14-434 Turgut Arık

B.J.K. Fulya Suni Çim Sahası

12:00 Ortaköy – Rumeli İ.Y U-17 19.Grup 14-435 Hasan Sağlam

14:00 Etiler Kartal – Erokspor U-17 11.Grup 14-436 Hasan Sağlam

Paşabahçe Stadı

12:30 Beykoz Bld. – Ortaçeşme U-17 23.Grup 14-437 Yahya Gülmüş

14:30 Paşabahçe – Bulvarspor U-17 22.Grup 14-438 Yahya Gülmüştarih : 14 Aralık 2011 Çarşamba Sayfa 12

Spor Akademisi Sahası

10:45 Bağlarbaşı – Kurtköyspor U-17 25.Grup 14-439 Necmi Acar

12:30 Beykoz 1908 – Dolayoba U-17 23.Grup 14-440 Necmi Acar

14:30 Çubuklu – Selimiye U-17 20.Grup 14-441 Necmi Acar

Spor Akademisi Stadı

10:45 Sultantepe – Sultanbeyli U-17 24.Grup 14-442 Ali Gün

12:30 Çengelköy – Kayışdağı U-17 21.Grup 14-443 Ali Gün

14:30 Kirazlıtepe – Orhanlıspor U-17 20.Grup 14-444 Ali Gün

Kavacık Stadı

12:30 Gümüşsuyu – İcadiye U-17 22.Grup 14-445 Adem Ak

14:30 Kavacık – Ömerlispor U-17 26.Grup 14-446 Adem Ak

Haydarpaşa Stadı

12:30 Öz K.Ahmet – Ferahspor U-17 25.Grup 14-447 Mustafa Yılmaz

14:30 Demirspor – Çekmeköy U-17 24.Grup 14-448 Mustafa Yılmaz

İçerenköy Sahası

14:30 İçerenköy İ.Y. – Maltepe Belediye U-17 21.Grup 14-449 Metin Aksoy

Maltepe Bld. İdealtepe Suni Çim Stadı

14:30 İdealtepespor – V.Tayfun U-17 20.Grup 14-450 Enise Bostancı

Çakmak Sahası

14:30 Çakmakspor – A.Hisarı U-17 21.Grup 14-451 Sevgi Yalçın

Ümraniye Bld. Suni Çim Sahası

12:30 Libade – Bostancı U-17 25.Grup 14-452 Zafer Gürgensuyu

14:30 Ümraniye – Kartalspor U-17 27.Grup 14-453 Zafer Gürgensuyu

Bulvar Stadı

12:30 K.Cevizli G.Gücü – İ.M.E.S. U-17 25.Grup 14-454 Cemal Sivrikaya

14:30 Kartalgücü – Yamanspor U-17 23.Grup 14-455 Cemal Sivrikaya

Kartal Yunus Sahası

10:45 M.K.Yolları – A.Kartalları U-17 26.Grup 14-456 Ahmet Kalyoncu

12:30 Bal.Yeş.Bağlar – Küçüksu Y.Mah. U-17 24.Grup 14-457 Ahmet Kalyoncu

14:30 Çavuşoğlu – Pendik Doğan U-17 22.Grup 14-458 Aygün Cantürk

Kartal 75. Yıl Sahası

14:30 Cevizli Anadolu – Rivaspor U-17 25.Grup 14-459 Bahri Varlı

Maltepe Başıbüyük Stadı

10:45 Taçspor – İst.Kartal Bld U-17 26.Grup 14-460 Kenan Karaçam

12:30 Girnespor – Kaynarca U-17 24.Grup 14-461 Kamil Özüşanlı

14:30 Gülsuyu – Soğuksuspor U-17 21.Grup 14-462 Kamil Özüşanlı

Tuzla Belediyesi Sahası

12:30 Tuzla – Samandıra Gençlik U-17 22.Grup 14-463 Mehmet Çanak

14:30 Tuzla Şifa – K.Yalı Yelken U-17 20.Grup 14-464 Mehmet Çanak

Yakacık – Soğanlık Sahası

14:30 Yakacık – Esenkent U-17 23.Grup 14-465 Haydar Kara

Fikirtepe Dumlupınar Sahası

14:30 F.Tepe D.Pınar – İst.Site U-17 21.Grup 14-466 Kenan Çelik

Alemdağ Stadyumu

12:30 Çamlıca – Çavuşbaşı U-17 22.Grup 14-467 Erkan Kaygısız

14:30 Alemdağ – Dudullu U-17 23.Grup 14-468 Erkan Kaygısız

15 Aralık 2011 Perşembe

Bakırköy Belediye Sahası

14:30 Yücespor – Güngören U-17 14.Grup 14-469 İrfan Genç

Güngören Sahası

12:30 Tozkoparan – Yıldız U-17 18.Grup 14-470 Hüseyin Beşok

14:30 Haz.Çetinkaya – Kartaltepe U-17 16.Grup 14-471 Hüseyin Beşok

Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı

12:30 Cfs Bağcılar – İkinci Nesil U-17 14.Grup 14-472 Necati Ateş

14:30 Bağ.G.Gücü – Kuştepe U-17 8.Grup 14-473 Necati Ateş

Zeytinburnu Hasan Doğan Sahası

10:45 Tepebağ Kültür – Tunaspor U-17 14.Grup 14-474 Raci Doğru

12:30 B.Trakya – Telsiz U-17 12.Grup 14-475 Raci Doğru

14:30 Zeytinburnu – Mecidiyeköy U-17 8.Grup 14-476 Üzeyir Yazıcıoğlu

Bayrampaşa Belediye Stadı

14:30 B.Paşa Teknik – İst.Kastamonu U-17 18.Grup 14-477 Mustafa Ateş

Esenler Belediye Stadı

12:30 Atışalanı – İst.Bafra U-17 16.Grup 14-478 Ömer Şahin

14:30 Esenler – Merkezefendi U-17 14.Grup 14-479 Ömer Şahin

Beyoğlu Belediyesi Sütlüce Sahası

14:30 Çıksalın – Altıntepsi U-17 4.Grup 14-480 Hamdi Bahçeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>