İddaa 7 Mayıs-10 Mayıs Bundesliga Analiz ve Haberleri

BUNDESLIGA

Hertha Berlin v Bayern Munich: Lügden düşmesi kesinleşen Hertha Berlin önünde şampiyonluk maçına çıkan Bayern, sahadan yenik ayrılması halinde bile Schelke’nin 17 gollük averajı kapatamayacağından dolayı şampiyonluğa ulaşacak.

Bochum v Hannover 96: 17. sıradaki Bochum 2 puan gerisinde olduğu 15. sıradaki Hannover’i yenmesi halinde ligde kalmayı başaracak. Hannover ise beraberlik halinde 16. sıradaki Nürnberg’in kazanamamasını bekleyecek.

Nürnberg v Köln: Nürnberg’in playout veya küme düşme tehlikesi yaşamamak için ligin rahat takımı Köln’ü yenmekten başka çaresi yok. Kazanması halinde de, Bochum-Hannover maçının berabere bitmesini veya Bochum’un farklı skorla kazanmamasını bekleyecek.

Mönchengladbach v Bayer Leverkusen: Leverkusen, Şampiyonlar Ligi’ne katılabillmek için ligde iddiası olmayan rakibini yenip 3. sıradaki Werder Bremen’in de kaybetmesini beklemek zorunda. Werder Bremen’in beraberliği halinde ise Leverkusen’in 5 farklı galibiyet alması gerekiyor.

Werder Bremen v Hamburger Sv: Werder beraberlik halinde bile büyük ölçüde Şampiyonlar Ligi’ne katılma hakkı kazanacak. Hamburg ise, UEFA Avrupa Ligi’ne katılabilmek için maçı kazanıp 6. sıradaki Stuttgart’ın da kaybetmesini bekleyecek.

Hoffenheim v Stuttgart: Stuttgart, ligin rahat takımıyla oynayacağı karşılaşmada berabere kalması halinde bile amacına ulaşarak UEFA Avrupa Ligi’ne katılmaya hak kazanacak. Kaybetmesi halinde ise 7. sıradaki Hamburg’un maçını kazanamamasını bekleyecek.

Önemli notlar:

– Ligde oynanacak diğer maçlar formaliteden öteye geçemeyecek.

– Borussia Dortmund’un UEFA Avrupa Ligi’ne katılması kesinleşti.

– Almanya Kupası finalini Bayern Münih ile Werder Bremen oynayacağı için, ligi 6. sırada tamamlayacak olan takım da UEFA Avrupa Ligi’ne katılmaya hak kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir