Burak Avrupa dedi

Burak Yılmaz
Transferin flaş isimlerinden bir çok takımın peşinde olduğu Trabzonspor’lu Burak Yılmaz’ın transferiyle ilğili hergün farklı bir açıklama gelmekte işte onlardan bir yeniside Galatasaraylı oyuncu Selçuk İnan’dan geldi.
Galatasaray forması giyen Selçuk İnan, Trabzonspor ve Manisaspor döneminde beraber top oynadığı Burak Yılmaz hakkında konuştu ve arkadaşının geleceğinden bahsetti.

NTV Spor için verdiği röportajda Burak Yılmaz’a Galatasaray gelmesi yönünde baskı yaptığı yönünde çıkan haberleri yalanlayan Selçuk İnan, “Burak Yılmaz ile çok samimi arkadaş ve dostluğumuz hala devam ediyor. Basında benim Burak’a Galatasaray gelmesi için baskı yaptığım yazılıp çiziliyor. Bunlar gerçeği yansıtmıyor. Burak kariyerine Avrupa’da devam etmek istiyor ve aklında olan da bu.” diye konuştu.
Umut Bulut’un takıma katkı sağlayacağını dile getiren orta saha oyuncusu, “Umut ile de bir süre aynı takımda forma giydik. İyi anlaştığım bir insandır. Umarım, Galatasaray transferi son bulur ve takıma katılır. Ekibimize büyük katkı verir diye düşünüyorum.” dedi.

Burak Yılmaz, bu sezon ligde oynadığı 34 maçta 33 gol atarak gol kralı olmuştu. Umut Bulut ise Fransa’ya transferinin ardından Toulouse formasıyla çıktığı 31 maçta 5 gol kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir