“Adnan Polat oyuncularımızın aklını çelmeye çalıştı”

Trabzonspor’da yönetim, Galatasaray başkanı Polat’ın Ceyhun ve Selçuk ile bilgileri dışında transfer görüşmesi yaptığını iddia etti.

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, katıldığı bir radyo programında Galatasaray Başkanı Adnan Polat‘ın futbolcularıyla bilgileri dışında transfer görüştüğünü açıkladı.

Radyospor’un yayınına katılan Yener, “Adnan Polat, Atletico Madrid Arda ile bizden habersiz transfer görüşmesi yaparak oyuncumuzu ayartmaya çalıştı gerekirse FIFA’ya şikayet edeceğiz dedi. Aynı şeyi Galatasaray bize yaptı. Selçuk İnan ve Ceyhun Gülselam ile bizden habersiz transfer görüşmesi yaparak ayartmaya çalıştı. Bu suç değil mi? Sayın Polat bu konuda kendi kulübüne de bakmalı. Biz oyuncularımızla transfer dönemi biter bitmez sözleşmelerini uzatmak için görüşmelere başladık. İkisi de kulüpte kalmak istiyorlar” ifadelerini kullandı.

25 yaşındaki Selçuk İnan, 2008 yılında Manisaspor’dan Trabzonspor’a transfer olmuştu. 22 yaşındaki Ceyhun ise aynı sezon Unterhaching’den transfer edilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir